Heilbronn

Závod absolvoval Honza Jakubíček a tohle je jeho postřeh z tohoto náročného závodu.

Na závod jsem se hodně těšil, protože už jsem opravdu dlouho nezávodil. Sice vím že nemám úplně formu ale i přesto. Dva týdny před závodem jsem si navíc při pádu natloukl rameno tak jsem toho ani moc nenaplaval, ale ve nakonec to stejně bylo jedno, protože plavecká část byla zrušená z důvodu záplav a tím hodně špatné kvalitě vody. To že se neplave jsme se dozvěděli sice asi až 90 min před startem, ale obratně jsme navlíkly kecky a vydali jsme se na start. úvodní 5km běh jsem běžel raději zadrženě a bylo to dobře. Zvlněná cyklistická část s neustálým bržděním a znovu rozjížděním v ostrých zatáčkách byla dost náročná, tak jsem byl rád za čerstvější nohy. Závěrečný běh se také podařil a po mizerně odtrénované zimě je čas 1:28 na půlmaratonu příjemným překvapením i když k standartnímu výkonu je to hodně daleko.  Celkový čas 4:30 a 66. místo  a 11. v AG je pro mě dobrý příslib že už by se konečně mohlo začít s trénováním dařit.