Radek Kudibal

10712794_1487567854853675_3018896498450241724_n

Úspěchy: absolvování mnoha zahraničních závodů s několika medailovými umístěnými v AG

Cíle: kvalifikace na MS v  ½ IM  2017, IM pod 10 hodin

Radek byl do 38 let horolezec, s vystupy severních stěn..Mattrhorn, grandess jerosses, dom..atd..jednoho dne po jednom z výstupů se rozhodl, že to stačí už jen s ohledem na rodinu, a že se bude věnovat horizontalním sportům. Jelikoz již v té době byl jeho trenérem Lukáš, tak nejbližší byl triatlon a k Ironmanu to byl jen krůček. Tento rok vyhrál svoji AG. v 1.5-80-10, celkově 12.místo ze 159, a 1/2 IM v Anglii  3.místo .ze 101, celkově 39.místo ze 650 závodníků. Radek se na konci roku 2015 přestěhoval zpátky do ČR a vybírá závody. Cílem pro nadcházející sezonu je zajet IM pod 10 hosin a dalsi rok se kvalifikovat na MS v 1/2 IM.